© Tüm Hakları Saklıdır

Kurumsal

Çerçi Grup
Anadolum İnşaat'tan
Çerçi Park Evleri
Çerçi Grup Ltd. Şti.

Firmamız Hakkında

1996 yılında gıda üretim ve pazarlama alanında başladığımız ticari hayatımızda yılların getirmiş olduğu tecrübe bilgi birikimlerimizi 2010 yılından itibaren hizmet sektörüne yaptığımız yatırımlarla devam ettirmekteyiz. Kamu ve özel hastane kantini işletmeleri, kafeterya işletmeleri, 2015 yılında tüm iştiraklerimiz bir çatı altında toplayarak çerçi grup bünyesinde toplamış bulunmaktayız.

Anadolum İnşaat’ı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır. Anadolum inşaat ,kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Açıklık , şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Misyonumuz

Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,insanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
DAN FAZLA ŞUBE
0
YILLIK TECRÜBE
0
BAŞARILI PROJE